11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Joanna Pilkowska (ur. 1982, Warszawa)
Bounty, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Bounty, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JP | 2019'
ID: 68104