11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Edyta Kwiatkowska (ur. 1994, Krotoszyn)
Ambaras, 2018 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Ambaras, 2018 r.

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"8" | Kwiatkowska | Edyta 2018 r.'
ID: 69212