11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D. Janyszek | "4811" 219'
ID: 69227