Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów (76)

Denys Molerio Pena
Six, 2018 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Adam Wątor
Podwójna, 2019 r.
akryl/płótno, 140 x 90 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Paulina Zalewska
Piniata II, 2019 r.
akryl/płótno, 49 x 49 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Mirella Stern
Teraz albo nigdy!, 2019 r.
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Izabela Gałązka
Hazardzistki, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Lost in Japan, 2019 r.
akryl/płótno, 90 x 180 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Terra Opertos, 2019 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Jasne wody, 2019 r.
olej/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Patrycja Nurkan
Z cyklu 'Body', Nr 3, 2019 r.
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Edyta Kwiatkowska
Ambaras, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Bartłomiej Koter
Paris. Urbanic Scéne, 2019 r.
olej/płótno, 70 x 150 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Dominik Janyszek
4811, 2019 r.
akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Andrzej Sobiepan
Hiperpowierzchnia 1/1/1, 2018-19 r.
technika własna/płyta MDF, 46 x 46 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Ewelina Ulanecka
Black Swan, 2019 r.
technika własna/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Katarzyna Kombor
Deja vu, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Maria Jagłowska
Dużo żółwi, 2017 r.
akryl/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Alicja Pruchniewicz
Bez tytułu, 2018 r.
akryl/płótno, 140 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Maciej Mackiewicz
Forma 9K2T, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Summertime, 2018 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev '07, 2019 r.
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Magdalena Kępka
Nowa przyjaźń z Niechorza, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Joanna Pilkowska
Bounty, 2019 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marta Bilecka
Perfect moment before noon 18, 2019 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Marzena Bis
Too late, 2019 r.
akryl/płótno, 73 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Agata Krutul
Vann 1, 2019 r.
akryl, technika własna/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2019 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Tomasz Niemann
Iluminator tajemnic, 2019 r.
olej/płótno, 125 x 125 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Kamil Moskowczenko
Symetria diagonalna i wir, 2017 r.
olej/płótno, 140 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Paulina Jołda
Przepływ, 2019 r.
akryl, olej/płótno, 150 x 115 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Kamil Stańczak
As czerwo, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł