Termin wystawy:

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (78)

Aleksandra Osa
L1, 2018
olej/płótno, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Urszula Kałmykow
Światło poranka, 2020
olej/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
There's another dimension, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Monika Parobczak
October coat, 2020
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Sonia Ruciak
Dokądkolwiek, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming pool', Madame A, 2018
olej/płótno, 115 x 115 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Adam Wątor
Wtulona w siebie, 2020
akryl/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Sara Winkler
Chodząc we śnie, 2020
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Bliźnięta', Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Kat Garstka
Bądź swoim ogrodem, 2020
akryl/płyta MDF, śr.:50 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Małgorzata Sęk
Under the stars, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Michał Czuba
Chłopiec w ogrodzie, 2020
olej/płyta pilśniowa, plexi, 170 x 65 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Paulina Gawryszewska
Vendita Conversazione, 2019
akryl/płótno, 160 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aneta Nowak
Cisza, 2020
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aleksandra Staniorowska
Ścieżka serca, 2020
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Radosław Suliga
Foksal, 2019
akryl/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Łukasz Kamiński
Tańczące promienie, 2019
olej/płótno, 70 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Szymon Poloczek
I wszystko zamilkło, 2020
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Michalina Pawlak
Rozkwitanie, 2016
ceramika, angoba, 70 x 40 x 7 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Teresa Legierska
Ciepły wiatr, 2020
olej/płótno, 125 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Matylda Polak
Przepływy VI, 2020
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Konrad Oleksiak
Bez tytułu, 2020
olej/płótno, 145 x 145 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Marek Haba
Spotkanie, dyptyk, 2020
akryl/płótno, 40 x 50 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Agnieszka Strojna
Bez tytułu, 2017
tusz, akryl, tempera/płótno, 110 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Dorota Kwiatkowska
Gdzie są moje buty?, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Jacek Kłosiński
Pantokrator, 2010
olej/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Maciej Kozłowski
Skrawki 2, 2017
akryl, spray/płótno, 170 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł