9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl, technika własna/płótno, 169,5 x 57,5 cm
sygnowany p.d.: [monogram]
ID: 86576