9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Skrzydlewski 2011'
ID: 86724