9 lipca 2020 godz. 19:00

Magdalena Libero (ur. 1980 r., Szczecin)
Z cyklu 'Bliźnięta', Bez tytułu, 2020
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "BLIŹNIĘTA" | AKRYL, KREDKA | 50 X 50 CM | 2020'
ID: 86697