9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

olej, akryl, kredka, węgiel/płótno, 142 x 50,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ZBROJA ŁUKASZ | "Akt" | kredka, węgiel, olej, akryl, spray, 2020 r.'
ID: 86658