9 lipca 2020 godz. 19:00

Sonia Ruciak (ur. 1987, Szczecin)
Zbieg okoliczności, 2020
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Zbieg okoliczności, 2020

Cena wylicytowana: 4 200 zł

akryl/płótno, 160 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
ID: 86755