9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akryl/plexi, 150 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Błażejewski | 2013'
ID: 86674