9 lipca 2020 godz. 19:00

Malwina Jagóra (ur. 1990, Łowicz)
Między blokami w Batumi, 2019
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Między blokami w Batumi, 2019

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M Jagóra | 2019'
na odwrociu opisany: 'JAGÓRA | "Między | blokami | w Batumi" | 2019 | 70 x 120'
ID: 86590