9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej, akryl/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany p.d.
: '[monogram]'
na odwrociu opisany: 'MAGDA | STOCH | UKŁADY | NERWOWE | 2020'
ID: 86512