9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR | "MAPA_" | 2020_'
ID: 86545