9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka | 2020 r.'
ID: 86704