9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IG | V 2020'
ID: 86706