9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ipoh, Malezja Aleksandra Kowalczyk 2019'
ID: 86551