9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl, żywica epoksydowa/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2020'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "BW 01" 2020 | Hanna | Rozpara | 2020'
ID: 86505