9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL| JAKÓBCZAK | 2018 Cyber - 2 X 20'
ID: 86503