9 lipca 2020 godz. 19:00

Teresa Legierska (ur. 1992, Koniaków)
Błękit, kolor snów i marzeń, 2020
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

olej/płótno, 108 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'T. Legierska, 2020'
ID: 86623