9 lipca 2020 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Ciemna strona księżyca, 2020
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Ciemna strona księżyca, 2020

Cena wylicytowana: 5 500 zł

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2020'
na odwrociu opisany: '"CIEMNA STRONA KSIĘŻYCA" | ADAM WĄTOR | 2020'
ID: 84760