9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej/płótno, 116 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Kiszka | 8 XII 2019 | "Mojra" | Toruń'
ID: 86550