9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

akryl/płótno, 160 x 130 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA | GAWRYSZEWSKA | "BUY BUY BUY"'
ID: 86471