9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Babie lato" | Franciszek XAWERY | WARSAW, 2020 R. | (dla Chełmońskiego)'
ID: 86751