9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2019'
ID: 86547