9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Agata Adamus POLNA 02 / 2020'
ID: 85842