9 lipca 2020 godz. 19:00

Mirella Stern (ur. 1971, Toruń)
Zabawa z kotem Schrödingera, 2020
Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Zabawa z kotem Schrödingera" | 2020 | Mirella Stern'
ID: 86802