9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Kombor | Fatamorgana | 2020'
ID: 86752