9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

olej/blacha, 30 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tomasz Wiktor | "Rola II" | 2018-2020'
ID: 86082