9 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej, folia magnetyczna/blacha, 160 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Rozbieranki 2/4 Karolina Włodek'
ID: 86726