Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (66)

Aleksandra Kowalczyk
Ipoh, 2019
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Sonia Ruciak
Zbieg okoliczności, 2020
akryl/płótno, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Agata Adamus
Polna 02, 2020
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Teresa Legierska
Błękit, kolor snów i marzeń, 2020
olej/płótno, 108 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Mirella Stern
Zabawa z kotem Schrödingera, 2020
akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Niemożliwe Jodhpur, 2020
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Adam Wątor
Ciemna strona księżyca, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Franciszek Xawery
Babie lato, 2020
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Tomasz Wiktor
Rola II, 2020
olej/blacha, 30 x 30 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Adrian Kiszka
Mojra, 2019
olej/płótno, 116 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Izabela Gałązka
Smakoszki, 2020
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Bliźnięta', Bez tytułu, 2020
akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Konrad Makowski (ur. 1994 r., Zamość)
Bez tytułu, 2020
drewno, metal, 100 x 10,5 x 10,5 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Krzysztof Młyńczak
Różowy, 2020
akryl, technika własna/płótno, 169,5 x 57,5 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Malwina Jagóra
Między blokami w Batumi, 2019
akryl/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Agata Dworaczek
Złoty taniec, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, śr.:110 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Monika Sojka
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 110 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Piotr Woroniec Jr
Mapa, 2020
technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Małgorzata Jastrzębska
Nr 667, 2020
olej/płótno, 60 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Łukasz Błażejewski / Prince Negatif
Martwa natura, 2013
akryl/plexi, 150 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Mateusz Skrzydlewski
Rekwizytornia, 2011
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Łukasz Zbroja
Akt, 2020
olej, akryl, kredka, węgiel/płótno, 142 x 50,5 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Hanna Rozpara
BW 01, 2020
akryl, żywica epoksydowa/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Jakub Markiel
Kompozycja, 2019
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Magdalena Stoch
Układy nerwowe, 2020
olej, akryl/płótno, 140 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Paulina Gawryszewska
BUY BUY BUY, 2019
akryl/płótno, 160 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Karolina Włodek
Rozbieranki II/IV, 2012
olej, folia magnetyczna/blacha, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Joanna Głażewska
Za zakrętem, 2020
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Bartosz Jancik
Ziemia malarza. Vertigo, 2020
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Konrad Oleksiak
Bez tytułu, 2020
olej/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł