11 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
ID: 70271