11 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

gips patynowany, 30 x 30 x 19 cm
sygnowany i datowany z tyłu: 'J. Górski 18 r.'
ID: 70924