11 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 500 zł

Cena wylicytowana: 4 500 zł

akryl/płótno, 144 x 128 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Madame" 2019 | Bducourtioux'
ID: 70931