28 sierpnia 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'KAŁMYKOW'
ID: 58898