17 października 2017 godz. 19:00

Urszula Kozieł (ur. 1977 r., Częstochowa)
Z cyklu 'Spokojnie', Bez tytułu, 2017 r.
Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ z cyklu ''Spokojnie'' 2017 ROK'
ID: 52067