21 grudnia 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 700 zł
69

Cena wylicytowana: 700 zł

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Monstera" '
ID: 53918