20 lutego 2018 godz. 19:00

Urszula Kozieł (ur. 1977 r., Częstochowa)
Z cyklu 'Geometria ujarzmiona', Bez tytułu, 2017
Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ z cyklu "Geometria ujarzmiona" 2017 ROK'
ID: 57015