20 lutego 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 500 zł
91

Cena wylicytowana: 4 500 zł

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | 90 X 90 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | "PRZYLOT" | 2017 R. | [sygnatura]'
ID: 57090