16 maja 2019 godz. 19:00

Patrycja Nurkan (ur. 1988, Łódź)
Z cyklu 'Body', Nr 4, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Z cyklu 'Body', Nr 4, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'BODY | NR 4 NURKAN 2019'
ID: 70215