16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Ulotne" | akryl 2018 r.'
ID: 70270