16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
64

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "UKŁAD 5L3K" | 2019'
ID: 70222