16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SAINT TROPEZ | Joanna Głażewska 2019'
ID: 70064