16 maja 2019 godz. 19:00

Michał Mroczka (ur. 1984)
Pejzaż z kontenerami, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Michał Mroczka (ur. 1984)
Pejzaż z kontenerami, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

technika mieszana/płótno, 130 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany p.g.: 'Michał Mroczka | Pejzaż z kontenerami | 2019'
na odwrociu opisany: 'Michał Mroczka | Pejzaż z kontenerami | 2019 | technika mieszana | 130 x 70'
ID: 70043