16 maja 2019 godz. 19:00

Ewelina Ulanecka (ur. 1983, Jelenia Góra)
Opium Poppy Garden, dyptyk, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

technika własna/płótno, 120 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Opium Poppy Garden | Ewelina Ulanecka 2019 | p. I / p. II'
ID: 70199