16 maja 2019 godz. 19:00

Klaudia Karasek (ur. 1986, Łódź)
Opiekun podróży, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Opiekun podróży, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KKARASEK'
ID: 70051