16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam Wątor 2019'
na odwrociu opisany: '"ODBICIE" | ADAM WĄTOR 2019'
ID: 69354