16 maja 2019 godz. 19:00

Mateusz Machalski (ur. 1989)
Narodziny, 2017-18 r.
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Mateusz Machalski (ur. 1989)
Narodziny, 2017-18 r.

Cena wylicytowana: 4 800 zł

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '‘MATEUSZ MACHALSKI 2017/2018 “NARODZINY”’
ID: 70440