16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
62

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany. datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'JULIA TITI' | 2019'
ID: 70288