16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LK | LIA KIMURA | "INVISIBLE" 2018'
ID: 70231